Učlanjenje i produljenje članstva

Informacije za poslodavce
Važne zakonske odredbe
Ponuda poslova

KAKO BISTE IZBJEGLI VELIKE GUŽVE U SERVISU NA KRAJU NASTAVNE GODINE, MOLIMO VAS DA UČLANJENJE ONOSNO PRODULJENJE ČLANSTVA OBAVITE RANIJE TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE. UČLANJENJE I PRODULJENJE ČLANSTVA, UZ PRILOŽENE POTREBNE DOKUMENTE, MOGUĆE JE OBAVITI TIJEKOM ČITAVE ŠKOLSKE GODINE.

UČLANJENJE U UČENIČKI SERVIS

U Učenički servis Tehničke škole Zagreb mogu se učlaniti redovni učenici srednjih škola s navršenih  15 godina života, čije škole imaju sjedište u Gradu Zagrebu, a uz to imaju i potpisan sporazum sa Učeničkim servisom Tehničke škole Zagreb.

ZA UČLANJENJE MALOLJETNOG UČENIKA POTREBNO JE DOSTAVITI:

• potvrda o statusu redovitog učenika  (izdaje ju škola koju učenik pohađa)
  • preslika učenikovog dokumenta koja sadrži OIB (npr. osobna iskaznica, rodni list itd.)
  • preslika osobne iskaznice roditelja koji potpisuje suglasnost
  • popunjena tiskanica : opći podaci o učeniku
  • popunjena tiskanica: suglasnosti
  • otvoren tekući ili žiro račun u banci po izboru (DOSTAVITI PRESLIKU UGOVORA ILI KARTICE); (račun treba glasiti na učenika, a opunomoćenik će biti roditelj zbog malodobosti).

ZA UČLANJENJE PUNOLJETNOG UČENIKA POTREBNO JE DOSTAVITI:

• potvrdu o statusu redovitog učenika  (izdaje je škola koju učenik pohađa)
  • presliku dokumenta koji sadrži OIB (npr. osobna iskaznica, rodni list itd.)
  • popunjenu tiskanica : opći podaci o učeniku
  • otvoren tekući ili žiro račun u banci po izboru (DOSTAVITI PRESLIKU UGOVORA ILI KARTICE); (račun treba glasiti na učenika)

ZA PRODULJENJE ČLANSTVA POTREBNO JE DOSTAVITI:

• potvrdu o statusu redovitog učenika za tekuću školsku godinu (izdaje je škola koju učenik pohađa)
  • scan odnosno presliku svoje članske iskaznice

Navedene dokumente (čitko ispunjene i potpisane) je potrebno dostaviti  u učenički servis osobno ili putem e-maila na ucenici.servis@gmail.com .

Nakon što se članska iskaznica izradi, ista se podiže na porti škole, na adresi Palmotićeva 84 uz predočenje osobne iskaznice učenika.

Učenički servis Tehničke škole Zagreb